بهترین دکتر تزریق دیسکوژل اصفهان

دکتر رضا طاهریون بهترین دکتر تزریق دیسکوژل اصفهان

آیا بهترین دکتر تزریق دیسکوژل اصفهان را می شناسید؟ آیا مبتلا به دیسک کمر یا گردن شده اید؟ چه مدت است که از درد ناشی از فتق دیسک کمر خود رنج می برید؟ آیا با انواع روش های درمان دیسک کمر آشنایی دارید؟ درمان دیسک با تزریق دیسکوژل یکی از بهترین روش های درمان دیسک کمر می باشد؛ آیا می دانید آمپول دیسکوژل چیست و نحوه ی درمان به این روش چگونه است و دارای چه مزایایی می باشد؟

در صورت پاسخ مثبت به این سوالات، اگر به دنبال بهترین دکتر تزریق دیسکوژل اصفهان می گردید، مقاله ی درستی را برای مطالعه انتخاب کرده اید. لطفا همراه ما باشید تا شما را با یکی از بهترین پزشکان تزریق دیسکوژل اصفهان ، دکتر رضا طاهریون آشنا کنیم.

معرفی بهترین دکتر تزریق دیسکوژل اصفهان ، دکتر رضا طاهریون

دکتر رضا طاهریون، فارغ التحصیل رشته ی پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران با معدل عالی A می باشند؛ ایشان با کسب رتبه ی برتر سال ۱۳۷۶ در دوره ی تخصص جراحی مغز و اعصاب در دانشگاه اصفهان مشغول به ادامه تحصیل شدند و در سال ۱۳۸۲ موفق به دریافت مقام اول و رتبه ی برتر پره بورد کشور شدند؛ دکتر رضا طاهریون در همان سال تحصیل در رشته ی جراحی مغز و اعصاب را به اتمام رساندند و تاکنون بیش از ۲۰ سال است که مشغول ارائه خدمات به بیماران محترم می باشند.

سوابق پزشکی دکتر رضا طاهریون ، بهترین دکتر تزریق دیسکوژل اصفهان

دکتر رضا طاهریون طی ۲۰ سال سابقه درخشان خود در حوزه ی جراحی مغز و اعصاب، تاکنون بیش از هفت هزار عمل جراحی موفق مغز و جمجمه انجام داده اند که شامل شکستگی، خونریزی مغزی، جراحی تومورهای نخاع و مغز و … می باشد. همچنین تجربه ی انجام موفق حدود سه هزار جراحی ستون فقرات، دیسک کمر و گردن، شکستگی مهره، پیچ و پلاک مهره و … را داشته اند.

بهترین دکتر تزریق دیسکوژل اصفهان

از مهم ترین و حیاتی ترین عمل های جراحی بسیار موفق که توسط ایشان انجام شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • جراحی عروق مغزی و آنوریسم مغزی
  • جراحی عصب سه قلو جمجمه
  • پیوند عصب محیطی دست
  • جراحی تومورهای عمقی بطن در مغز
  • جراحی نخاع
  • لیزر درمانی
  • تزریق دیسکوژل برای دیسک کمر و گردن

دکتر طاهریون یکی از بهترین پزشکان تزریق دیسکوژل اصفهان هستند که بیشتر موارد درمان دیسک کمر با تزریق دیسکوژل در اصفهان توسط ایشان انجام می شود.

درمان جدید دیسک کمر با تزریق دیسکوژل

در حال حاضر یکی از بهترین روش های درمان دیسک کمر و گردن، درمان با استفاده از آمپول دیسکوژل می باشد. در واقع بسیاری از پزشکان بهترین آمپول برای درمان دیسک کمر را آمپول دیسکوژل می دانند.

در کلینیک دکتر رضا طاهریون، بهترین دکتر تزریق دیسکوژل اصفهان ، درمان دیسک کمر و گردن پس از انجام آزمایشات لازم و بررسی شرایط بیمار، به روش های لیزردرمانی، تزریق دیسکوژل و … انجام خواهد شد. بنابراین چنانچه بیمار، کاندید مناسبی برای تزریق دیسکوژل باشد، از آمپول دیسکوژل برای درمان دیسک کمر و گردن استفاده خواهد.

خدمات کلینیک دکتر رضا طاهریون، بهترین دکتر ستون فقرات اصفهان

در این بخش با خدماتی که در کلینیک دکتر رضا طاهریون ارائه می شود آشنا خواهید شد؛ پس همچنان همراه ما باشید تا با خدمات بهترین دکتر تزریق دیسکوژل اصفهان در حوزه ی مغز و اعصاب و ستون فقرات آشنا شوید.

۱جراحی مغز و ستون فقرات
۲جراحی زیبایی جمجمه
۳جراحی دیسک گردن و کمر
۴حرکات اصلاحی
۵جراحی تومورهای مغز و نخاع
۶جراحی عروق مغزی
۷نوار عصب و عضله
۸جراحی بسته شکستگی مهره
۹تزریق دیسکوژل، تکنیک غیرتهاجمی در درمان دیسک کمر
بهترین دکتر تزریق دیسکوژل اصفهان

درمان دیسک با تزریق دیسکوژل توسط دکتر طاهریون

جهت درمان دیسک کمر و گردن توسط بهترین جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات، دکتر رضا طاهریون، می توانید به مطب ایشان در اصفهان و شهر نجف آباد مراجعه نمایید.

آدرس مطب اصفهان : ابتدای خیابان آمادگاه-بعد از باغ گلدسته-طبقه فوقانی بانک ملت

آدرس مطب نجف آباد : خیابان امام-بعد از چهارراه شهرداری – بن بست گرانمایه

شما می توانید جهت هماهنگی و دریافت نوبت با شماره تلفن ۰۹۱۳۸۸۸۰۶۰۹ تماس حاصل فرمایید.

کلام پایانی در مورد بهترین دکتر تزریق دیسکوژل اصفهان

دکتر رضا طاهریون با تجربه ی چندین ساله در حوزه جراحی مغز و اعصاب ، به عنوان بهترین دکتر تزریق دیسکوژل اصفهان در حوزه درمان دیسک کمر و گردن با آمپول دیسکوژل اقدام به درمان بیرون زدگی دیسک نموده و به مدد پروردگار تاکنون بیماران ایشان از نتایج عمل رضایت کامل داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *